Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
lin shanshan Ms. lin shanshan
Cfare mund te bej per ju?
+8613005483659
Chat Tani
Kontakto Furnizuesin

Shenzhen Shunchang Motor Co., LTD.

Produkte

Home > Produkte > Motor mbyllës > Motor me dyer mbyllëse hoteli

Motor me dyer mbyllëse hoteli

Kategoritë e produkteve të Motor me dyer mbyllëse hoteli , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Motor me dyer mbyllëse hoteli , furnizuesit Motor i mbyllur i dyerve të hotelit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Motor pa kyç dyer motor R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Pamje:

  • FF030 Me motorin e ingranazheve me brazdë rrethore

  FF030 Me motorin e ingranazheve me brazdë rrethore

  • markë: Shunchang

  • paketim: Kartoni me shkumë

  • Aftësia e Furnizimit: 500000pcs/month

  • Min. urdhër: 500 Bag/Bags

  • certifikatë: RHOS ISO9001

  Çështje që kanë nevojë për vëmendje kur zgjidhni dhe Motor Door Lock Hotel. 1, identifikoni motorin e rrymës DC, të tilla si fuqia e ulët, çift rrotullues i madh, shpejtësia e rrotullimit, zhurma e ulët, shpërndarja e energjisë, parametra të tillë si fuqia, kërkesat e performancës, etj. 2, ekziston një kufi për fuqinë...

Kinë Motor me dyer mbyllëse hoteli furnizuesit

Motor i mbyllur i derës së hotelit i njohur gjithashtu si Motor i mbyllur i dyerve të hotelit, kryen operacione në bravën e derës së hotelit, në këtë pikë, mbajtësi i kartës thjesht hedh dorezën e derës për të hapur derën. Kjo do të thotë se motori i mbylljes së derës hotelit përdoret për të hapur derën.
Bllokimi i dyerve të induksionit është një sensor infra të kuq përmes induksionit të pajisjeve të reja të sigurisë, i përdorur gjerësisht në hotele, hotele dhe klube, dhe zona të tjera të kartës inteligjente IC, bllokimi i derës RF, i ndarë përgjithësisht në sistemin e mbylljes së derës me induksion, siguron cilësi të lartë për sistemi i mbylljes së derës me induksion hoteli. Induksioni në vendet evropiane dhe amerikane është zhvilluar në një farë mase, ka qenë një masë e indeksit të cilësisë së jetës së gjatësisë dhe jetës.


Diapazoni i temperaturës së funksionimit:

Motori i kyçjes së derës së hotelit duhet të përdoret në një temperaturë prej -10 ~ 60.

Shifrat e përcaktuara në specifikimet e katalogut bazohen në përdorimin në specifikimet e zakonshme të katalogut të temperaturës së dhomës bazuar në përdorimin në temperaturën e dhomës së zakonshme (afërsisht 20 ~ 25

Nëse një Motor i mbyllur i dyerve të hotelit përdoret jashtë intervalit të përcaktuar të temperaturës, yndyra në zonën e kutisë së ingranazheve do të bëhet e paaftë të funksionojë normalisht dhe motori do të bëhet i paaftë për t'u ndezur. Në varësi të kushteve të temperaturës, mund të jetë e mundur të merreni me ta duke ndryshuar yndyrën e pjesëve të motorit. Ju lutem mos ngurroni të konsultoheni me ne për këtë.


Diapazoni i temperaturës së magazinimit:

motori i kyçjes duhet të ruhet në një temperaturë prej -15 ~ 65.

Në rast të ruajtjes jashtë këtij diapazoni, yndyra në zonën e kutisë së ingranazheve do të bëhet e paaftë të funksionojë normalisht dhe motori do të bëhet i paaftë të ndizet.


Jeta e shërbimit:

Jetëgjatësia e Motorit Smart Door Lock Motor ndikohet shumë nga kushtet e ngarkesës, mënyra e funksionimit, mjedisi i përdorimit, etj. Prandaj, është e nevojshme të kontrolloni kushtet në të cilat produkti do të përdoret në të vërtetë. Kushtet e mëposhtme do të kanë një efekt negativ në jetëgjatësinë. Ju lutemi këshillohuni me ne nëse ndonjë prej tyre zbatohet.● Përdorni me një ngarkesë që tejkalon çift rrotulluesin e vlerësuar

Starting Fillimi i shpeshtë

Re Përmbysjet momentale të drejtimit të kthimit

Load Ngarkesat e ndikimit

. Operacion i vazhdueshëm afatgjatë

Turning Kthesë e detyruar duke përdorur boshtin e daljes

● Përdorimi në të cilin tejkalohet ngarkesa e lejuar e tejkalimit ose ngarkesa e lejuar e shtytjes

Drive Një impuls impuls, p.sh., një pushim i shkurtër, forcë kundër elektromotore, kontroll PWM

● Përdorimi i një tensioni që është jostandard në lidhje me tensionin e vlerësuar

● Përdorni jashtë temperaturës së përcaktuar ose intervalit të lagështisë relative, ose në një mjedis të veçantë.

● Ju lutemi këshillohuni me ne në lidhje me këto ose ndonjë kusht tjetër të përdorimit që mund të zbatohet, në mënyrë që të jemi të sigurt se keni zgjedhur modelin më të përshtatshëm.


Dyert e hotelit mbyllin motorin një tip i dyllojshëm i dyerve: dyert e ndërtesave, dyert e zjarrit, dyert e sigurisë, dera dhe zyra, dyert e zjarrit, etj Skenari i zbatueshëm: familje, kompani, ndërtesa zyrash, shkolla, qendra tregtare, të tilla si Bankat.


kur bëhet fjalë për prodhimin e vëllimit, ne jemi gjithashtu një lojtar kryesor. çdo muaj, ne heqim 600000 njësi, të gjitha këto janë në përputhje me direktivën e rohs. Keni ndonjë pyetje ose nevojë të veçantë, ju lutemi na kontaktoni, ne kemi inxhinierin grupi dhe departamenti më i mirë i shitjeve për t'ju shërbyer

Presim me padurim kërkesën tuaj. Mirësevini në fabrikën tonë.

Lock motor


Dërgo Kërkesë

lin shanshan

Ms. lin shanshan

Tel:86-0755-27903231

Fax:86-0755-27794741

Celular:+8613005483659Contact me with Whatsapp

Email:lin@sc-motor.cn

Adresë: 504 East of Building C6,Hezhou Hengfeng Industricl city,Xixiang,Bao'an,Shenzhen City, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site

shtëpi

Product

Whatsapp

Rreth nesh

hetim