Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
lin shanshan Ms. lin shanshan
Што можам да направам за тебе?
+8613005483659
Разговарајте сега
Контакт снабдувач

Shenzhen Shunchang Motor Co., LTD.

Јазик

Home > MultiLanguage

Испрати Испраќам барање

Тел:86-0755-27903231

Fax:86-0755-27794741

Мобилен телефон:+8613005483659Contact me with Whatsapp

Е-пошта:lin@sc-motor.cn

Адреса: 504 East of Building C6,Hezhou Hengfeng Industricl city,Xixiang,Bao'an,Shenzhen City, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site

Дома

Product

Whatsapp

За нас

Испраќам барање