Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
lin shanshan Ms. lin shanshan
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

Shenzhen Shunchang Motor Co., LTD.

Жешка Производи

Информации за компанијата

Shenzhen Shunchang Motor Co., LTD.

 • Бизнис тип:

  Manufacturer

 • Главни производи:

  ДЦ мотор , Мотор на запчаници , Заклучен мотор , Вибрирачки мотор , Планетарен мотор на запчаници , ДЦ мотор

 • Процент на извоз:

  11% - 20%

 • Основана е година:

  2013

Ново Производи

Испрати Испраќам барање

Тел:86-0755-27903231

Fax:86-0755-27794741

Мобилен телефон:+8613005483659Contact me with Whatsapp

Е-пошта:lin@sc-motor.cn

Адреса: 504 East of Building C6,Hezhou Hengfeng Industricl city,Xixiang,Bao'an,Shenzhen City, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање